Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Termékek Menü

Segítünk egészsége megóvásában!

Segítünk egészsége megóvásában!

Egy különleges csomaggal készültünk Önnek, amivel segíthetünk egészsége megóvásában, a koronavírus járvány idején. Keresse webshopunkban Prevenciós csomagunkat, amelyben a következő szuper termékeket találja.

Dr. Krém Multivitamin csomag

Az immunrendszer hatékony védekezéséhez elengedhetetlen a szervezete megfelelő vitaminokkal és ásványi anyagokkal való támogassa. Ehhez fejlesztettük ki a multivitamin csomagunkat, mely minden vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet ideális formában, mennyiségben és arányban tartalmaz. 

 

Mi van a dobozban?

 

A Dr.Krém Multivitamin csomag 30 napi adagot tartalmaz. 

A napi csomagok gondosan megtervezett összetevőkből állnak, melyek kiegyensúlyozott mértékben látják el szervezetét a szükséges tápanyagokkal:

 
  • 1db B-komplex filmtabletta
  • 1db 1000mg hatóanyag-tartalmú C-vitamin filmtabletta csipkebogyó kivonattal
  • 1db multivitamin filmtabletta
  • 1db Omega 3 1200 mg lágykapszula
 

3 rétegű légzésvédő

A légzésvédő maszkok védelmet biztosítanak a levegőben található ártalmas részecskékkel szemben. A légúti tüneteket mutató betegek számára mindenképp javasolt a szájmaszk viselése, hogy kevesebb - esetlegesen fertőzött légúti csepp kerüljön a levegőbe. 

 

Kinek javasolt?

 

A légúti tüneteket mutató betegek számára mindenképp javasolt a szájmaszk viselése, hogy kevesebb - esetlegesen fertőzött légúti csepp kerüljön a levegőbe.

 

Viseljen szájmaszkot, ha:

 

- lázas

- köhög

- folyik az orra

- fertőző betegségből gyógyulófélben van

 

 

Kéztisztító gél

A kéztisztító gél biztosítja a higiéniát azokban az esetekben is, amikor nincs lehetőség a kézmosásra. Víz és szappan nélkül is segít megtisztítani a kézfejeket.

 

 

Ez a lágy, citromos illatú kéztisztító 70% alkohol tartalommal rendelkezik a maximális hatékonyság érdekében.

Extra hidratáló kamillás kézkrém

Habár a kézfertőtlenítő gélek rendkívül hatékonyak és használatuk elengedhetetlen ebben a helyzetben, sajnos a bőrünkre nincsenek jó hatással. Az alkohol tartalmának köszönhetően ugyanis nagyon szárítja a bőrt. Ezért a gyakori kézfertőtlenítés mellett ajánlott a hidratáló kézkrém rendszeres használata.

 

 

A Dr. Krém Extra hidratáló kamillás kézkrém tökéletes választás a nagyon száraz, igénybevett bőr ápolására. Elősegíti a kötőszövetek regenerálódását, és helyreállítja a bőr természetes egyensúlyát. Nyugtatja a kiszáradt, irritált, viszkető bőrt.

 

Komplett megoldás extra csomag